Dare 2B Trivial, czyli coś na chłodniejsze dni.

Nie będę ukrywać, że od dłuższego czasu obserwuję markę Dare 2B i jej rozwój w Polsce.  Na początku kojarzyłem ją głównie z Ligą Biegów Górskich Dare 2B, ale z czasem, zacząłem poznawać ich produkty. Oczywiście najbardziej ciekawiły mnie buty trailowe tej marki, ale okazało się, że z pierwszym produktem, który trafił do mnie na testy, została bluza Trivial.

(więcej…)

Druga „skóra” od Nessisportswear.

Dziś na tapet wzięta będzie koszulka. Teoretycznie, dla sportowca, jest to element garderoby bardziej modowy, związany z wyglądem, ulubioną marką czy drużyną,  jednak nie zawsze. Oczywiście, koszulki możemy wybierać według naszych upodobań, ale większość biegaczy zaopatruje się w tzw. koszulki techniczne, które mają pomagać w odprowadzaniu wilgoci podczas aktywności. Jak pewnie wiecie z doświadczenia, są wśród nich te dobre, które spisują się np. podczas biegania, ale trafiają się też te zdecydowanie kiepskiej jakości.

A ja dziś, opiszę pokrótce nową koszulkę oddychającą Ultra Light od Nessisportswear, która dla mnie jest zdecydowanym hitem tej wiosny.

(więcej…)

Ekonomiczna, wodoszczelna wiatrówka Quechua RainCut

Przygotowując się do startu w ubiegłorocznej edycji ŁUT70, okazało się, że jako wyposażenie obowiązkowe, muszę mieć kurtkę wiatrówkę z kapturem. Co prawda, miałem w domu wiatrówki, ale na moje nieszczęście, żadna nie miała kaptura oraz nie były wodoszczelne. Nie było innego wyjścia, kaptur był obowiązkowy, więc należało jak najszybciej nabyć nową kurtkę.

Stwierdziłem, że najprościej będzie pojechać do Decathlonu i kupić możliwie najtańszą i najmniej zajmującą miejsca wiatrówkę, przed biegiem schować ją do plecaka (bo przecież ona tylko musi być na wyposażeniu, nie ma obowiązku w niej biec) i zapomnieć o niej, bo przecież mam już tego typu kurtki. Tak też zrobiłem, inwestując około 60zł nabyłem kurtkę Quechua RainCute.

Jak się okazało, to wcale nie był zły zakup.

(więcej…)

Bluza Yellow Crystals Pro od Nessisportswear

Z wielką uwagą i nieukrywaną radością śledzę rozwój polskiej firmy Nessisportwear. Od kilku lat, ta polska marka wyrabia sobie bardzo dobrą opinię wśród sportowców zawodowych i amatorów. Mnie osobiście cieszy, że polska firma, która całą produkcję utrzymuje w kraju, jakością i designem może śmiało konkurować z największymi markami w Europie.

Już jakiś czas temu, na sezon jesienno – zimowy Nessi wypuściła kilka ciekawych propozycji, jedną z nich jest ocieplana bluza Yellow Crystals Pro OBOM-32

 

(więcej…)