Suunto Spartan Trainer Wrist Hr – opinia

Niewielki, lekki i  funkcjonalny. Tak w skrócie można określić  najnowsze dziecko marki Suunto – Spartan Trainer Wrist Hr . To (teoretycznie) najprostszy i jednocześnie najtańszy zegarek z serii Spartan, który, co może nieco dziwić, serii spartan wcale nie przypomina. Trainer swoim wyglądem nawiązuje do świetnej serii Ambit 3, ale połączony jest z nowinkami i rozwiązaniami znanymi ze spartanów właśnie.

(więcej…)

Garmin Fenix 5 – opinia.

Nie ukrywam, że pisanie tej opinii trochę mi zajęło i nie było dla mnie łatwe. Staram się być obiektywny w tym co robię, więc nie chciałem dać się ponieść początkowym „emocjom” związanymi z testowaniem  Fenixa 5, a trochę ich było. W zasadzie, to pierwszy Garmin z jakim miałem do czynienia, stąd też brały się moje pierwsze obiekcje.

(więcej…)

Polar M430 – test.

Przez jakiś czas, miałem okazję testować najnowszy zegarek marki Polar – M430 z optycznym pomiarem tętna.
Zegarek testowałem dzięki uprzejmości sklepu Aktywny Nadgarstek i chyba nadszedł czas na krótkie podsumowanie jego możliwości.

(więcej…)

Suunto Sport Wrist Hr – pomiar tętna z nadgarstka.

Suunto, podobnie jak pozostałe wiodące marki, postanowiło wypuścić na rynek zegarek z pomiarem tętna w nadgarstku. Z marketingowego punktu wodzenia, jest to logiczny krok, fińska marka nie może pozostać w tyle za konkurencją, ale czy dla użytkowników Suunto jest to krok w dobrą stronę?
Według mnie i tak i nie, a o tym dlaczego tak sądzę i  jak wypada w tej kwestii Spartan Sport Wrist Hr poniżej.

(więcej…)

Suunto Spartan Sport Wrist Hr – wrażenia ogólne.

Zegarki sportowe z serii Suunto Spartan mam przyjemność używać, czy jak kto woli testować, od kilku tygodni. Na początku był Suunto Spartan Ultra, czyli najmocniejsza wersja Spartanów, a od kilkunastu dni bawię się Spartanem Wrist Hr, czyli absolutną nowością w fińskiej stajni.
Nadmienię tylko, że zegarki mogę testować dzięki współpracy ze sklepem internetowym www.aktywnynadgarstek.pl.

(więcej…)

Polar M200 test

Co prawda premiera Polara M200 miała miejsce już kilka miesięcy temu, ba! sam testowałem go jeszcze zimą, ale to wciąż całkiem świeży sprzęt na naszym rynku, więc czemu by się nad nim nie pochylić?

Moje pierwsze wrażenia o M200 omówiłem na krótkim filmiku —> https://www.youtube.com/watch?v=3NTc0iiy540
To teraz może nieco więcej o nim napiszę.

(więcej…)

Polar M600 – Test

Bardzo lubię zegarki treningowe firmy Polar. Można powiedzieć, że towarzyszą mi niemalże od początku mojego biegania, a na pewno od momentu, w którym zacząłem biegać z zegarkiem wyposażonym w GPS.
Najpierw był bardzo dobry Polar RC3GPS, później świetny M400, a przez moment biegałem z rewelacyjnym, jednym z najlepszych zegarków treningowych, V800. Kiedy dowiedziałem się o premierze Polar M600 oraz o możliwości jego testowania (dzięki aktywnynadgarstek.pl), nie mogłem się doczekać.
 

(więcej…)

Polar V800 – Test

Polar V800, to po Suunto Ambit3 Peak, najbardziej zaawansowany technicznie zegarek biegowy, jaki przyszło mi testować (rok 2015). Jako, że z zegarkami firmy Polar mam największe doświadczenie, i nie ma co ukrywać – lubię je, testowanie/użytkowanie tego modelu było naprawdę przyjemne.
Co takiego urzekło mnie w V800? To, że w dniu jego premiery był prawdopodobnie najlepszym i najbardziej funkcjonalnym zegarkiem dostępnym na naszym rynku.

(więcej…)

Polar M400 Test

M400, młodszy brat V800 ma być alternatywą dla osób aktywnych, biegaczy, rowerzystów, fanów fitness. Zegarek ma wbudowany GPS, łączy się z nadajnikiem umiejscowionym na klatce piersiowej i odczytuje puls, ma wszystkie podstawowe funkcje zegarka biegowego ( dokładniej o nich poniżej), oraz jest całodobowym rejestratorem naszej aktywności. 
 

(więcej…)